Zmaj od Šipova oslobođen optužnice za trgovinu oružjem i osniva političku stranku, nećete verovati kako se zove i za šta se zalaže!
Telegraf 06.12.2017 | Telegraf.rs
![Zmaj od Šipova oslobođen optužnice za trgovinu oružjem i osniva političku stranku, nećete verovati kako se zove i za šta…](https://nstatic.net/img/logo/s/telegraf.png)
Zmaj od Šipova od srede je slobodan čovek i počeo je zvanično da se bavi politikom
Ilija Grahovac, daleko poznatiji kao Zmaj od Šipova, u sredu je oslobođen optužnice za trgovinu oružjem pred Osnovnim sudom u Mrkonjić gradu. GUŽVA U KAFANI: Zmaj se zbog "Zadruge" obračunao sa 15 pijanih momaka! Sud je odbacio sve optužnice protiv Zmaja i on je sada slobodan čovek. - Grahovac je sada sasvim slobodan čovek i od danas je počeo zvanično da se bavi politikom kao lider osnovane stranke Pokret prevarenih, koja će da deluje u oba BiH