Оштра реакција Милоша Вучевића на пресуду Бубалу!
Ало 26.12.2017

Господо, судије, коме ви служите, народу или доказаним лоповима, јавно је данас запитао Милош Вучевић, реагујући на ослобађајућу пресуду некадашњем министру Предрагу Бубалу.
"Ово више нема никаквог смисла", рекао је Вучевић, истичући да не говори као потпредседник СНС и као градоначелник Новог Сада, већ као правник и обичан грађанин. СЛУЧАЈ ЛУКА БЕОГРАД Ослобођен Предраг Бубало У оштром реаговању на ову пресуду, још једну, како наводи, у низу ослобађајућих пресуда људима, које означава криминалцима, Вучевић позива јавност да "не ћути више на срамне ослобађајуће пресуде највећим криминалцима, који су ојадили државу











