Marko Vukićević, za 5,22 sekunde sporiji od zlatnog Marsela Hiršera u alpskoj kombinaciji

Mozzart sport 13.02.2018

Vukićević je zauzeo 25. mesto, dok je Marko Stevović ostao bez plasmana pošto nije završio drugi izlazak na stazu, nakon ostvarenog 59. vremena u spustu

Austrijanac Marsel Hiršer stigao je do zlata u disciplini alpska kombinacija na Zimskim olimpijskim igrama u Pjongčangu. On je u spustu i slalomu ostvario vreme 2:06,52, što je u tom momentu bilo dovoljno tek za 12. poziciju. Nakon toga, Austrijanac je pojačao tempo, i tako stigao do druge olimpijske medalje, prve sa zlatnim sjajem u karijeri. Naš Marko Vukićević osvojio je 25. mesto u istoj disciplini, dok je Stevović ostao bez plasmana.