Poluvreme - Rusi miljenici sreće, Zvezda ima ''tenkove'', ''munju'', ''Esijena'', ali ko nedostaje?

Sportske.net 13.02.2018  |  Sportske.net

Zanimljiv sadržaj na ''Rajku Mitiću'' tokom prvog poluvremena, ali prava uzbuđenja tek slede.

Posle prvog poluvremena na našem najvećem stadionu, Crvena zvezda - CSKA 0:0, u prvoj utakmici 1/16 finala Lige Evrope. Igrao se 10. minut meča, kada je viđena prva i to stopostotna prilika za CSKA. Vitinjo se u kaznenom prostoru lepo oslobodio Le Taleka, našao se oči u oči sa Borjanom, ali je veoma loše šutirao i praktično samo dodao loptu u ruke Zvezdinom golmanu. Nedugo zatim nova opasnost pred Zvezdinim golom, Borjan je istrčao daleko ispred