Аппле: Србијо, чекај и даље!
Мондо 12.09.2018 | мондо.рс

Сва три нова иПхоне уређаја стићи ће и у Србију, али је Србија на Аппле мапи још увек црна рупа.
Слика говори више од хиљаду речи и јасно је к'о дан да Србије нема на Аппле мапи још увек. Надали смо се да ће и Србија КОНАЧНО да добије АппСторе, али ништа од тога још увек. Приликом најаве нова три иПхоне телефона - иПхоне КСС, иПхоне КСС Макс, иПхоне КСР - јасно је наведено да Србије нема у првом и другом таласу доласка ових уређаја (21. и 28. септембар). Традиција се наставља и стварно већ није ни занимљиво - сваке године иста прича... Шта












