"Кога сам ја то угрозио?"
Мондо 16.12.2018 | мондо.рс

Дарко Лазић се не сећа стравичне саобраћајне несреће због које се од краја октобра налази у болници.
Певач у емисији "Премијера" говорио о саобраћајној несрећи од које се још увек опоравља. Он каже да су његови најближи покушали да га заштите колико год су могли, како би убрзали процес његовог опоравка. Проговорио Дарко: Ево зашто сам се слупао "Тражио сам да видим слике аутомобила и места несреће, али ми брат није дао да видим. Нико није хтео да прича са мном о томе, сви ми кажу 'шта је било, било је". Дарко не може да се сети како је дошло












