Opozicija ima novog Veselinovića koji treba da poziva na nasilje, i već je počeo!
Alo 19.01.2019 | Alo!; D.K.
![Opozicija ima novog Veselinovića koji treba da poziva na nasilje, i već je počeo!](https://nstatic.net/img/logo/s/alo.png)
Organizatori protesta "Jedan od pet miliona", pozvali su građane da u večerašnju šetnju gradskim ulicama ponesu jaja jer "idu na RTS".
Ideju su na krv i nož dočekali i oni koji podržavaju proteste, ali to ipak nije omelo opoziciju da istraje u svojoj nameri. Tako je Janko Veselinović ubrzo napisao na Tviteru da se ne treba zaustaviti na jajima. U postu koji je o slobio sa "O jajima", Janko navodi: O jajima. Nekorektno je ograničavati studente našim "dedovskim" manirima. Ako vam je draži toalet papir vi njega ponesite, ali nemojte omladinu terari u svoje kalupe. Gađanje jajima