Otkriveno! On je ubio srpkinju violetu u BEČU: Popio je piće, pa izvadio pištolj i presudio Violeti i sebi
Srbija danas 16.02.2019
![Otkriveno! On je ubio srpkinju violetu u BEČU: Popio je piće, pa izvadio pištolj i presudio Violeti i sebi](https://nstatic.net/img/logo/s/srbijadanas.png)
Violeta J. (48) preminula je u Beču pošto je nekadašnji partner Željko B. (53), pucao u nju ispred kafića u kome je radila.
Krvava ljubavna drama odigrala se u utorak, kada je nesrećna Violeta završila sa poslom. Željko je kobne večeri došao u kafić u kome njegova bivša devojka radi kao konobarica. Seo je za sto i mirno poručio piće. Violeta ga je uslužila, a on je posedeo bez ikakvih problema. PREMINULA SRPKINJA KOJU JE BIVŠI DEČKO UPUCAO U BEČU: Pucao joj je u glavu, a zatim presudio sebi! PREMINULA SRPKINJA KOJU JE BIVŠI DEČKO UPUCAO U BEČU: Pucao joj je u glavu,