Na vrhu najviše zgrade na svetu stoji fotografija premijerke Novog Zelanda: Zbog jednog detalja, osvojila je srca muslimana širom planete (foto)
Telegraf 25.03.2019

Na zgradi se pojavila fotografija premijerke kako grli Novozelanđanina nakon napada, a iznad njihovih glava je dodata reč "mir"
Premijerka Novog Zelanda Džasinda Ardern oduševila je svet svojim snalažljivim i spretnim vođenjem situacije nakon terorističkog napada u ovoj zemlji, u kojem je poginulo 50 ljudi. Zbog svega što je uradila za svoj narod, njena fotografija osvanula je na vrhu Burdž Kalife. Njefa fotografija projektovana je u petak na najvišoj građevini na svetu, prenosi CNN. - Hvala Džasinda za tvoju hrabrost, podršku i empatiju koja je osvojila srca brojnih