"Стерији" фале глумци: Проблеми због забране запошљавања у јавном сектору
Вечерње новости 11.04.2019 | Ј. Ј. Баљак

Вршчани на озбиљним кадровским мукама. Годину дана траже одобрење да прошире ансамбл. И директорка као "појачање"
НИ скоро годину дана од првог дописа упућеног Министарству културе, НП "Стерија" из Вршца није добио одговор на захтев да им се одобри запошљавање нових глумаца. У међувремену су са осморо спали на само седморо стално запослених драмских уметника, јер је бард вршачког глумишта Драган Џанкић због болести отишао у превремену пензију, а прексиноћ је и преминуо. Уз то, још неколико других кадрова ускоро завршава радни век, а не могу да им нађу












