Ово је лопов из Владе који је рекетирао српске добротворе! Похапшени моћници из свих крајева Србије, директори фирми! (фото)
Ало 11.05.2019 | Даница Ћурувија

Високопозиционирани службеник Владе Србије и четири власника приватних фирми ухапшени су у великој акцији БИА, МУП-а и Посебног одељења за сузбијање корупције Вишег јавног тужилаштва у Београду јер су од хуманитарне организације „28. јун“ хтели да изнуде 37.500 евра!
Лисице на руке стављене су у суботу Миленку Никићу (55), високорангираном службенику у Министарству за рад, запошљавање, борачка и социјална питања, Бојану Мишићу (50), шпедитеру, власнику и директору фирме „БРВ Царс“ из Ниша, Небојши Нешићу (43), власнику и директору фирме „Хербафарм“, Драшку Кандићу (51), службенику фирме „Траце Сербиа“, и Д. М. (33), одговорном лицу предузећа „Лабор фарм“. Сумња се да су они у више наврата захтевали








