Без воде због хаварије део Грбавице
Мој Нови Сад 05.06.2019

Како јављају из ЈКП "Водовод и канализација" због радова на санацији хаварије без воде ће до 14 сати бити Улица Дожа Ђерђа и околне улице. Постоји могућност да ће у току радова, уколико за тим буде потребе, блокада водоводне мреже бити продужена и проширена.





