Drama na Voždovcu: Klonferi prosuli 15 poena prednosti, Vučićević obradovao Pazarce u poslednjem napadu

Sandžak press 05.11.2019

Kakvu su utakmicu danas odigrali OKK Beograd i Novi Pazar u okviru 5. kola Košarkaške lige Srbije, zaista će se dugo prepričavati.

Imali su Klonferi čak 15 poena prednosti sredinom treće četvrtine, ali su gosti uspeli da je istope i da dođu do trijumfa u poslednjem napadu – 79:80. Sve je, dakle, bilo rešavano u poslednjem minutu u koji su gosti ušli sa poenom prednosti. Ona je brzo anulirana pogocima Aleksandra Langovića i Novaka Musića sa linije za slobodna bacanja. No, Pazar je uzvratio. Trojkom Milana Vulića, gosti su otišli na plus dva i OKK Beogradu zadali domaći zadatak na oko 40 sekundi