Jevtović u 87. minutu spasao Zvezdu u Ivanjici (VIDEO) Da li je Javor oštećen za penal protiv Zvezde? (VIDEO)

Vesti online 10.11.2019

Fudbaleri Crvene zvezde odigrali su meč 16. kola Linglong Superlige Srbije protiv Javora iz Ivanjice.

Zanimljiv meč viđen je u Ivanjici, a završen je rezultatom 1:1. Javor je prvi imao solidne prilike, ali je prvu pravu ipak napravila Crvena zvezda – Mirko Ivanić je propustio zicer, tačnije, golman Lazović je uspeo da odbrani udarac iz blizine. Tražili su navijači i igrači Javora jedanaesterac u 10. minutu, ali sudija Piper je odlučio da je Rodićev start bio čist. U 24. minutu domaći igrači su fantastičnu akciju krunisali golom Nikola Petković, dok je asistenciju