Superliga se igra uprkos virusu korona: Jović ušao u istoriju u Senti, Čukarički i Vojvodina bez pobede, Radnički siguran

Večernje novosti 14.03.2020  |  S.B./Beta

Većina fudbalskih prvenstava u Evropi je otkazana, a igra se u malom broju zemalja, poput Srbije, Rusije i Mađarske

FILIP Jović (22), zadnji vezni Radnika iz Surdulice, strelac je jubilarnog, 8000. gola otkad se igra Superliga Srbije. Njegov počasni pogodak u porazu od TSC u Senti (1:2) u 26. kolu je, kako je izračunao precizni statističar Branislav Trajanovski iz Novog Sada, jubilarni. Postigao ga je na asistenciju Miroljuba Kostića u 45+2. minutu, samom finišu prvog poluvremena, uz veliku pomoć i "kumovanje" domaćeg golmana Nenada Filipovića, koji je nespretnom intervencijom