"Спавали смо на клупама за седење, 10 минута туширања кошта 35 евра": Преко сто Срба који су били заробљени на аеродромима широм света, полетело из Дохе за Србију
Вечерње новости 23.03.2020 | НовостиОнлине/Ј.Ћ.

Чекамо да дођемо кући, не знамо шта ће бити када слетимо, да ли ће нас послати у самоизолацију чему се искрено надамо, или ћемо морати у карантин у шаторе
Стотинак Срба који су данима били заглављени широм света на границама и аеродромима, кренуло је у понедељак из Дохе назад за своју земљу. По њих је у раним јутарњим сатима полетео авион "Ар Сербија" . Они не крију радост што је њихова агонија која траје од петка напокон окончана, али и забринутост шта ће бити када слете. - Пресрећни смо што идемо кући, нисмо срећно због свега што се десило. Ово је једно невероватно искуство које ћемо тек да препричавамо када











