Државни секретар САД писао председнику Вучићу!

Ало 03.04.2020  |  Ало.рс/Тањуг/Н.А.
Државни секретар САД писао председнику Вучићу!

Време је за све нас пуно неизвесности и изазова

Председник примио је данас писмо државног секретара САД , који му је захвалио на транспорту америчких грађана из Србије у Сједињене Државе. У Помпеовом писму се каже: "Док владе широм света стреме ка томе да заштите сопствене грађане од пандемије ЦОВИД-19, желим да упутим дубоку захвалност Вама и Влади Србије за помоћ грађанима Сједињених Држава онда када им је то било потребно. Тиме што сте америчким грађанима пружили прилику да се врате у Сједињене Државе

Прочитајте још

Кључне речи

Политика, најновије вести »