Руски стручњаци: Безбедност америчке апликације и треба ли је користити

Мондо 22.04.2020  |  мондо.рс
Руски стручњаци: Безбедност америчке апликације и треба ли је користити

На првој онлајн конференцији посвећеној сајбер безбедности у доба вируса корона открили смо и да ли би требало да престанемо да користимо ЗООМ.

На првој онлајн конференцији посвећеној сајбер безбедности у доба вируса корона открили смо и да ли би требало да престанемо да користимо ЗООМ. Компанија Касперски одржала је прву онлајн конференцију у време вируса корона на тему претњи и апликација, које користимо током останка код куће. Међу 20 земаља из света била је и Србија, а МОНДО МобИТ је, као представник наше земље, поставио питање о ЗООМ апликацији, о чијој безбедности смо писали и на нашим страницама

Касперски »

Кључне речи

Најновије вести »