Superliga: Radnički siguran u Surdulici, Spartak nastavio pobednički niz u Šapcu, prvi trijumf Napretka od decembra

Večernje novosti 13.06.2020  |  Beta

Subotički tim je ostvario treću uzastopnu pobedu, ukupno 14. u ligi i zauzima sedmo mesto na tabeli sa 46 bodova

Fudbaleri Spartaka pobedili su danas u Šapcu domaću Mačvu sa 4:1, u utakmici 29. kola Superlige Srbije. Spartak je poveo u 10. minutu golom Nemanje Nikolića iz penala, a prednost je udvostručio Vladan Vidaković u 44. minutu, na asistenciju Nikolića. Gol za Mačvu postigao je Miloš Zukanović u 74. minutu, a konačan rezultat postavio je Luka Bijelović u 87. minutu. Subotički tim je ostvario treću uzastopnu pobedu, ukupno 14. u ligi i zauzima sedmo mesto na tabeli sa