Ђиласовци живе у својим лажима и спиновима
Ало 02.08.2020 | Ало.рс

Огласио се члан Главног одбора Српске напредне странке Александар Марковић.
Политичке кукавице и сецикесе из Ђиласове групације која себе сада називају удруженом опозицијом, поново дезавуишу јавност лажима и спиновима. Истина је да Србија сутра добија нови сазив Народне скупштине, легалан и легитиман, у складу са законима и Уставом наше државе и у складу са изборном вољом грађана. Оно што боли Ђиласа, Јеремића, Обрадовића и остале је чињеница да су се уплашили избора, те су сулудом одлуком да бојкотују изборе покушали да оспоре











