Српском министру гори под ногама? За њега нема места у новој Влади
Ало 07.09.2020 | Д.Р.

Према речима наших саговорника, како се ближи час када ће бити формирана Влада Србије, тако расту и тензије
потпредседнику СПС-а и актуелном министру, гори под ногама јер страхује да би могао да остане без фотеље у новој влади, сазнаје „Ало!“ из добро обавештених извора блиских СПС-у. Према речима наших саговорника, како се ближи час када ће бити формирана Влада Србије, тако расте и тензија у Социјалистичкој партији Србије. - Прва брига социјалиста јесте да ли ће их , лидер СНС-а и председник Србије, позвати да буду део нове владајуће коалиције, а доскорашњи министри











