Treća i najubedljivija pobeda „FK Kragujevca” do sada – Čak šest komada jovanovačkom „Hajduku”

Glas Šumadije 04.10.2020  |  Zoran Mišić

FK „Kragujevac 1996” ostvario je danas treću u nizu i ujedno najubedljiviju pobedu do sada u Trećoj gradskoj ligi.

Na domaćem terenu savladan je sa 1 : 6 jovanovački „Hajduk 1936”. Golove za goste su postigli: Sretenović – čak četiri (43., 53., 67., i 80. minut), Glavinić u 45. i Đorđević u 87. minutu dok je počasni pogodak kod domaćih ubeležio Savić u 77. minutu utakmice. Ekipa „Kragujevčana” i sa ovom pobedom deli prvo mesto na tabeli sa 10 bodova ali slabijom gol razlikom od Stanovljanaca. Trenutni lider prvenstva ekipa FK „Stanovo 1941” sačuvala je lidersku poziciju