Ovo je napadnuti profesor u Boru: Ne znam ko me je udario, ulazio sam u školu kad se sve desilo
Večernje novosti 22.10.2020 | V.Đ.
![Ovo je napadnuti profesor u Boru: Ne znam ko me je udario, ulazio sam u školu kad se sve desilo](https://nstatic.net/img/logo/s/vecernje-novosti.png)
DRAGANA Miladinovića (58), profesora fizičkog vaspitanja u Tehničkoj školi u Boru, na stepeništu ispred ulaze u tu obrazovnu ustanovu napao je juče maskirani muškarac, koji ga je udario štanglom po levoj butini i naneo mu lakše ozlede.
Na snimku sa nadzorne kamere, vidi se kako zasad nepoznata osoba pritrčava s leđa profesoru, udara ga i zatim beži. - Ne znam ko bi mene mogao da napadne - kazao nam je Miladinović. - Ulazio sam u školu, kada sam osetio udarac. Pokušao sam da stignem napadača, ali u tome nisam uspeo. Miladinović se, nakon početnog šoka, pridigao, i pokušao da stigne napadača, ali u tome nije uspeo. Pozvana je Hitna pomoć, koja je profesora fizičkog prevezla u bolnicu, gde je