Jokić uzalud punio kolone: Tripl-dabl Srbina, ali na kraju tragičar i Denver izgubio (video)

Večernje novosti 24.12.2020  |  Novosti online

Najbolji srpski košarkaš Nikola Jokić novu NBA sezonu otvorio je fantastičnom individualnom partijom, ali neće biti previše srećan jer je njegov Denver poražen od Sakramenta rezultatom 124:122, u utakmici u kojoj je baš on ispao tragičar.

Jokić je zabeležio strašan tripl-dabl već u prvoj utakmici u novoj sezoni, pre nego što je izgubljenom loptom omogućio pobedu Kingsa u poslednjim sekundama produžetka. Nagetsi su imali minimalnu prednost sve do sredine treće četvrtine, kada su gosti uspeli da uhvate priključak i uvedu meč u neizvesnu završnicu. Sakramento je čak imao i prednosti, ali je Jokić na pola minuta do kraja regularnog dela pogodio slobodna bacanja i omogućio produžetak. U dodatnih pet