Интер бројао до шест: Уписао се и бивши фудбалер Младости, реми Лација, убедљиви Наполи и Аталанта (видео)

Вечерње новости 03.01.2021  |  Новости онлине

ФУДБАЛЕРИ Интера на "Ђузепе Меаци" доминатном партијом савладали су Кротоне 6:2, иако је на полувремену било 2:2.

Херој Интера био је Лаутаро Мартинез, постигавши три поготка. Један је постигао Ромелу Лукаку, Белгијанац се у завршници повредио, код четвртог је Мароне послао лопту у своју мрежу. Гости су повели голом Занелата у 12. минуту, изједначио је Мартинез у 20. да би аутоголом Маронеа у 31. дошао Интер до преокрета, да би Владимир Големић са "беле тачке поново поравнао резултат у 36. минуту. У другом полувремену Интер је потпуно разбио Кротоне, пошто је у 57. минуту свој