Tadić spasio Ajaks debakla u derbiju! PSV radio šta je hteo, izveo asistenciju sezone, a onda je na scenu stupio "orao"

Sportal blic 10.01.2021  |  N. Z. L.

Fudbaleri nisu uspeli da savladaju ljutog rivala, , u derbiju 15. kola Eredivizije, ali mogu da budu zadovoljni krajnjim rezultatom - 2:2.

Kopljanici su očajno započeli utakmicu, a gosti iz Ajndhovena su nakon nešto više od 20 minuta igre imali dva gola prednosti Izraelac Eran Zahavi je posle samo dva minuta doneo prednost gostima, na asistenciju Donjela Malena, koja je bila maestralna. Isti igrač je bio strelac i u 21. minutu na asistencije, ponovo posle dodavanja Malena i činilo se da će PSV preuzeti prvo mesto baš od 'kopljanika'. Ipak, domaćin se budi u finišu prvog poluvremena. Taman pred odlazak