Šamar Milanu pred Beograd: Katastrofalna partija Ibrahimovića i drugova u porazu od Specije

Večernje novosti 13.02.2021  |  Novosti online

FUDBALERI Milana odigrali su jednu od najslabijih utakmica od početka sezone u Seriji A nakon što su u 22. kolu poraženi od Specije rezultatom 2:0.

Specija je igrala svoj prvi meč otako je prešla u vlasništvo Amerikanca Roberta Plateka i fudbaleri domaćeg tima nisu razočarali. Đanluiđi Donaruma spasio je Milan u prvom poluvremenu nakon što je zahvaljujući sjajnom refleksu sprečio pogodak Rikarda Saponare već posle 13 minuta igre. Specija je imala priliku i u 39. minutu, ali je udarac Nahuela Esteveza bio izblokiran. Početkom drugog poluvremena Diogo Dalot je posle lepog kombinovanja igrača domaćih izblokirao