Evo kako su se naše političarke obukle za sednicu Predsedništva SNS, sve oči bile uprte u zanosnu političarku u belom (foto)
Alo 23.02.2021 | Alo.rs/E.N.

Ovako su izgledale odevne kombinacije koje su ponele Nela, Biljana, Maja i Ana
Na današnjoj sednici SNS-a, dame sa naše političke scene su plenile svojim odevnim kombinacijama. Nela Kuborović je blistala u crnim pantalonama i svetlom sakou, a ovu kombinaciju je upotpunila crnom torbom i krem-crnim baletankama. Najviše pažnje je privukla bivša ministarka, Nela Kuburović koja je svojom kombinacijom privukla pažnju prisutnih fotoreportera, a i žena. Biljana Popović Ivković je obukla belu košulju, crne pantalone, crni kaput i bež torbu. Maja

![Skupština Niša [blog uživo]: Opozicija napustila salu, pa vlast za sat vremena usvojila skoro 40 tačaka i završila sednicu](https://nstatic.net/520/41941520jwdpna.jpg)
![Skupština Niša [blog uživo]: Opozicija napustila salu, pa vlast za sat vremena usvojila skoro 40 tačaka i završila sednicu](https://nstatic.net/071/41939071puhwjo.jpg)









