Прва пиротска приватна поликлиника “изашла из земље”! Инвеститор Горан Денчић, власник Друмова и Нишавске долине! Браво!
Плус онлине 16.04.2021 | Пирот Плус Онлине

Не ретко реагујем емотивно када видим све оно што је добро за Пирот или када видим све оне који чине добро овом граду и људима.
Данас сам поново био на градилишту будуће Поликлинике. (Званично - Поликлиника) Било ми је драго да снимим прве обрисе овог објекта. Три спрата и поткровље! О одласку, поново сам застао код табле. Сматрао сам да сам то што сам рекао, имао право да кажем. У преводу онога што сам рекао, или у најкраћем : Ајде још неко као Денча !!! Било је много ваших коментара ових дана. Рекао бих да су сви по карактеру исти. Да не понављам и шта је у основи тих ваших коментара.












