Partizan slavio protiv Čukaričkog: Gol u 20. sekundi i raspoloženi Šćekić i Vujačić doneli pobedu crno-belima (VIDEO)

Vesti online 09.05.2021

Fudbaleri Partizana savladali su danas Čukarički na Banovom brdu sa 2:0 (1:0), u utakmici 36. kola Superlige.

Strelci za crno-bele bili su Aleksandar Šćekić u 1. i Igor Vujačić u 80. minutu. Bila je ovo sedma uzastopna pobeda Partizana, a prva na Banovom brdu posle tri godine. Partizan je odlično ušao u meč i poveo u prvoj akciji. Slobodan Urošević je sjajno centrirao sa leve strane u kazneni prostor “brđana”, tamo je na pravom mestu bio Aleksandar Šćekić, nadskočio je protivnika i snažnim udarcem glavom smestio loptu u mrežu kraj desne stative. Do poluvremena rezultat se