Ivanić doneo duplu “stotku” na Marakani: Zvezda gubila pa sa 6 golova za poluvreme uništila Zlatibor (VIDEO)

Vesti online 09.05.2021

Fudbaleri Crvene zvezde ubedljivo su sa 6:1 savladali Zlatibor na svom terenu u 36. kolu Superlige, i to posle preokreta.

Zanimljivo, crveno-beli su novom pobedom stigli do 102. boda u sezoni i 104 gola, a igrač koji je najviše dopineo ubeldjivom trijumfu bio je Mirko Ivanić koji je u igru ušo u drugom poluvremenu i sa dva gola doneo preokret. Potpuno različit slika starog-novog šampiona Srbije viđena je tokom 2 poluvremena duela sa Zlatiborom. Tako su crveno-beli loše počeli meč i dozvolili gostima da se razigraju, vode igru i dođu do prednosti od 1:0. Igrao se 26. minut, iz prvog