Сања Вучић после финала Евровизије: У Србију се враћам са великим осмехом, а ево шта "Ураганка" мисли о победницима

Вечерње новости 23.05.2021  |  Новости онлине
Сања Вучић после финала Евровизије: У Србију се враћам са великим осмехом, а ево шта "Ураганка" мисли о победницима

Фото: ЕПА Наиме, Сања је у уживо укључењу за Блиц рекла да се у Србију враћа са великом осмехом на лицу.

На питање шта мисли о победницима, групи "Манескин", "Ураганка" је одговорила: - Ван себе сам, они су ми били фаворит, јако ми је драго што се рокенрол вратио на велика врата и што су Италијани победили. Као што смо већ писали, чланице наше групе Хуррицане, Сања Вучић, Ксенија Кнежевић и Ивана Николић су прве које су честитале победницима овогодишње Евровизије.

Повезане вести »

Кључне речи

Коментари

Забава, најновије вести »