FK „Kragujevac” trijumfovao na gostujućem terenu u Bukorovcu – Stanovljanci kod kuće „sedam lakih komada” Jovanovčanima

Glas Šumadije 07.06.2021  |  Zoran Mišić
FK „Kragujevac” trijumfovao na gostujućem terenu u Bukorovcu – Stanovljanci kod kuće „sedam lakih komada”…

Okončano je i 19. kolo najuzbudljivijeg gradskog takmičenja – treće fudbalske, popularno „beton” lige.

Miljenici čaršisjke publike, FK „Kraujevčani” upisali su tri boda juče, u nedelju, 6. juna na tradcionalno „tvrdom” terenu u Teferiču. Rezultat je bio 1:2 a (0:2 na poluvremenu) a pogotke za goste postigli su Pavlović (35. minut) i Đukić (43.) dok je gol za domaće dao Anđelković u 69. minutu utakmice. Lider prvenstva FK „Stanovo” na svom terenu bez problema je sa čak 7:0 trijumfovao nad FU „Jovanovac” dok je u trećem meču kola drugi jovanovački klub FK „Hajduk” kao