Put od raja do pakla za Gaučose: Argentina ispustila 2:0 u Barankilji, Migel Borha u 90+4 za zlata vredan bod Kolumbije (video)

Mozzart sport 09.06.2021
Put od raja do pakla za Gaučose: Argentina ispustila 2:0 u Barankilji, Migel Borha u 90+4 za zlata vredan bod Kolumbije…

Gosti još u osmom minutu imali ogromnu prednost, ali su platili danak velikog pada koncentracije u drugom poluvremenu, a posebno u poslednjim trenucima utakmice - 2:2

Argentina je ispustila dobijen meč u Barankilji protiv Kolumbije i tako vezala drugi uzastopni remi u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo. Selekcija Lionela Skalonija je već posle osam minuta imala dva gola prednosti na stadionu Metropolitano Roberto Melendes, u prvom poluvemenu je u potpunosti držala situaciju pod kontrolom, ali je u nastavku poklekla pod protiskom domaćina i osvojila samo bod. Heroj u sastavu Reinalda Ruede bio je rezervista Migel Borha, koji je