Se*s u rijalitiju o kome je brujala Srbija! "Što ideš kad nisi svrš*o?"; "Pa ne žuri mi se, sutra ću. Gud najt, tenk ju"
Mondo 17.06.2021 | Petar Latinović
![Se*s u rijalitiju o kome je brujala Srbija! "Što ideš kad nisi svrš*o?"; "Pa ne žuri mi se, sutra ću. Gud najt, tenk ju"](https://nstatic.net/img/logo/s/mondo.png)
Rijaliti "Farma", godina 2013, lokacija štala, glavni akteri - Jelena i Čupo.
Rijaliti "Farma", godina 2013, lokacija štala, glavni akteri - Jelena i Čupo. Od kada se pojavio prvi rijaliti u Srbiji pa do dana današnjeg dve stvari su uvek bile najgledanije - kad se neko svađai bije i kad neko ima seks. Sve ostalo je manje bitno. Na početku su učesnici raznih rijaliti formata bili stidljiviji pa su se krili ispod pokrivača, u kupatilu, tražili ćoškove u kojima nema kamera. Danas je to postalo kao dobar dan i to usred belog dana. Nema