Brazilci videli magiju na kolumbijski način, ali se u Riju igralo 100 minuta (video)

Mozzart sport 24.06.2021

Selesao slavio golom Kasemira u 10. minutu nadoknade, sudija Nestor Pitana ozbiljno razbesneo Kolumbijce kod prvog primljenog gola - 2:1

Brazil je obezbedio prvo mesto u grupi B Kopa Amerika, ali je Titeova selekcija osetila koliko će joj biti teško da se domogne jubilarnog 10. trofeja u ovom takmičenju. Selesao je posle velikih problema savladao Kolumbiju posle preokreta i to pogotkom taličnog Kasemira posle kornera u 10. minutu nadokande - 2:1 (0:1). Brazilci su u Riju videli pravu kolumbijsku magiju u 10. minutu utakmice. Tada je vezista Porta Luis Dijaz fantastičnim makazicama, na centaršut