Katastrofa Vojvodine u Austriji: LASK brojao do šest, Novosađani završili učešće u Evropi (video)

Večernje novosti 12.08.2021  |  Novosti online

Ipak, meč je dobro počeo po izabranike Slavoljuba Đorđevića! Igrao se 13. minut kada je mladi Uroš Kabić poveo za vođstvo gostiju. Domaći su uspeli da poravnaju u 34. minutu preko Karamoka koji je bio precizan sa bele tačke, posle faula Busnića. A onda u drugom poluvremenu prava rapsodija LASK-a. Čak pet pogodaka su postigli domaći u tom delu susreta. Najpre je Karamoko povisio na 2:1, a onda su golove redom davali Goiginger, Pocman, Balić i Šmid. Vojvodina je ovim