Anketa JUGpressa: Trg potreban Leskovcu ali je preskup, novac mogao mnogo pametnije da se iskoristi
Jug press 31.08.2021
![Anketa JUGpressa: Trg potreban Leskovcu ali je preskup, novac mogao mnogo pametnije da se iskoristi](https://nstatic.net/img/logo/s/jugpress.png)
LESKOVAC Više od pola učesnika u anketi Regionalne informativne agencije JUGpress smatra da je gradski trg u Leskovcu bio potreban ali više od dve trećine smatra da je novac kojim će radovi biti plaćeni , mogao pametnije da se iskoristi.
Na pitanje „da li je Leskovcu bio potreban novi trg?“, 55% ispitanika je odgovorilo potvrdno, a 45% je dalo negativan odgovor. Pitanje „Da li je novac dat za trg mogao pametnije da se iskoristi?“, čak 79% onih koji su popunili anketu je odgovorilo potvrdno, a 21% negativno. Sledeće pitanje, koje je od ispitanika tražilo da daju svoj predlog za šta bi mogao da se upotrebi novac koji je utrošen na izgradnju novog trga, sadrži širok spektar različitih odgovora, što je