Potpuno neverovatno,: u ratu Mareja i Cicipasa nadrljao Novak! Braneći Grka, legenda tenisa potkačila Đokovića

Sportal blic 31.08.2021

Legendarni švedski teniser stao je u odbranu nakon kontroverznog poteza Grka u prvom kolu .

Grčki teniser je savladao Britanca sa 3:2 u setovima na startu turnira, a nakon meča podigla se velika prašina u teniskoj javnosti zbog jednog sumnjivog poteza Cicipasa. U pauzi između četvrtog i petog seta Grk je tražio od sudije dozvolu da ode u toalet i tamo se prilično zadržao. Zašto ga desetak minuta nije bilo na terenu niko ne zna, ali mnogi su ubeđeni da je Cicipas slao poruke svom ocu i treneru Apostolosu, kako bi dobio savete pred odlučujući set. Marej je