Mile Svilar presrećan zbog debija za Srbiju: Ponosan sam, hvala selektoru što mi je dao priliku da igram (video)

Večernje novosti 02.09.2021  |  Novosti online

Foto: Printskrin Youtube/ Fudbalski savez Srbije Golman Benfike je branio u drugom poluvremenu, pošto je u 46. minutu zamenio Predraga Rajkovića, a nije mogao da sakrije sreću zbog toga što je dobio priliku da čuva gol naše reprezentacije na ovoj utakmici. - Osećam se ponosno.

Ponosan sam na sebe, na porodicu i srećan sam. Mnogo sam bio miran, bez stresa, samo sam radio svoj posao - rekao je Svilar. U igru je ušeo pri rezultatu 2:0. Uspeo je mrežu da ostavi netaknutom. Nije imao puno posla, ali par pokušaja igrača Katara zaustavio je bez problema. - Najteži rezultat je 2:0, svi se tada malo opuste. Mi nismo, dali smo još dva. Mister mi je rekao da je sve bilo dobro i hvala mu što sam mogao da debitujem. NJegov otac je čuveni