Kvalifikacije za SP: Ludnica u Kazanu – pet golova, veliki preokret i Bejlova partija kao u stara vremena!

Hot sport 05.09.2021  |  HotSport HotSport HotSport

Vels je u Kazanu savladao Belorusiju sa 3:2 u četvrtom kolu grupe E kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u Kataru 2022. godine.

Gosti su poveli u šestom minutu kada je siguran sa 11 metara bio Geret Bejl, ali je za samo 120 sekundi Belorusija uspela da okrene rezultat, preko Vialija Isakoviča i Pavela Sedka, koji su pogodili u 29, odnosno 31 minutu. Izjednačenje Velsu je doneo Geret Bejl, i to je drugim pogotkom sa bele tačke u 69. minutu, a onda je isti fudbaler režirao totalni preokret u nadoknadi vremena.