Radosne vesti iz Betanije: Rođene 22 bebe
Moj Novi Sad 10.09.2021

Devojčice konačno brojnije. Kako javljaju iz Klinike za ginekologiju i akušerstvo u Novom Sadu, od 9. septembra u sedam sati, do 10. septembra u isto vreme, u ovoj zdravstvenoj ustanovi rođene su 22 bebe – 14 devojčica i osam dečaka, Čestitamo!









![Mladi Zrenjaninac Aleksa Lalović objavio pesmu [VIDEO]](https://nstatic.net/733/42016733zlezuq.jpg)


