Радост у Крагујевцу: Раднички 1923 савладао екипу Новог Пазара

Три идинтичне победе од по 2:1 у мечевима десетог кола Суперлиге играним у среду. Фудбалери домаћег Радничког победили су у Крагујевцу екипу Новог Параза, Чукарички је као гост био бољи од Напретка у Крушевцу, док су истим резултатом играчи новосадског Пролетера славили у Суботици против Спартака.

У првој утакмици дана у Крагујевцу повели су гости из Новог Пазара. Већ у осмом минуту гол је постигао Алмир Аганспахић. Био је то већ шести суперлигашки погодак за 25-годишњег интернационалца из Босне и Херцеговине. Међутим, домаћи фудбалери су врло брзо покренули резултат. Пет минута касније изједначио је Стефан Филиповић, а предност Крагујевчанима донео је у 23. минуту искусни Марко Мирић. У самом финишу меча Аганспахић је новим поготком могао да донесе бод