Dušan Vlahović skratio muke orlovima: Minimalac Srbije protiv Luksemburga uz nedosuđen penal za Tadića! Sledeći je Azerbejdžan

Kurir 09.10.2021
Dušan Vlahović skratio muke orlovima: Minimalac Srbije protiv Luksemburga uz nedosuđen penal za Tadića! Sledeći je…

Fudbalska reprezentacija Srbije pobedila je večeras u gostima selekciju Luksemburga sa 1:0, u šestoj utakmici Grupe A kvalifikacija za Svetsko prvenstvo 2022. godine.

Jedini gol na meču za važnu pobedu Srbije postigao je Dušan Vlahović u 68. minutu. Srbija je upisala četvrtu pobedu u kvalifikacijama i trenutno je prva na tabeli Grupe A sa 14 bodova, odnosno ima bod više od Portugala koji ima meč manje. Luksemurg je treći sa šest bodova, bod manje ima Republika Irska, dok je Azerbejdžan poslednji sa jednim bodom. Srbija se mučila u Luskemburgu, nikako nije uspevala da opasnije zapreti domaćem timu, sve do 68. minuta kada je