Вучевић поносан на сјајно урађен посао: Хвала што сте ту за своје Новосађане
Ало 12.12.2021

"Ови вредни људи су неуморно, по мећави, чистили улице од снега и чинили све да наш град функционише несметано", захвално је рекао Вучевић
Градоначелник Новог Сада Милош Вучевић се захвалио радницима који се вредно боре против снежне мећаве. - Хвала вредним радницима који се боре са снежним наносима и који су најзаслужнији што су улице у Новом Саду данас проходне. Док је већина нас уживала у традиционалном недељном ручку, ови вредни људи су неуморно, по мећави, чистили улице од снега и чинили све да наш град функционише несметано. Поносан сам на све вас, хвала што сте ту за своје Новосађане -












