Partizanov čas fudbala! Rikardo nokautirao Spartu, pa stavio Stanojevića na muke

Alo 24.02.2022

Fudbaleri Partizana pobedili su na svom terenu Spartu iz Praga - 2:1 u revanš meču 1/16 finala Lige konferencija.

Partizan je tako ukupnim rezultatom 3:1 izborio plasman u osminu finala novoformiranog takmičenja. Prvo poluvreme je obeležio fenomenalni napadač crno-belih Rikardo Gomeš koji je postigao oba gola. Krenuo je Partizan ofanzivno od starta, a već u sedmom minutu stigao do vođstva. Ponovo je sjajan posao obavio Saša Zdjelar. Oduzeo je loptu u opasnoj zoni i potom proigrao Rikarda, a ovaj matirao golmana gostiju Holeca. Igrači Sparte su delovali potpuno bezidejno i u