Podela bodova u Jezeru

Veliki park 04.04.2022

Rukometašice Radničkog su u devetnaestom kolu Arkus lige za žene nakon neizvesne utakmice sa puno preokreta, remizirale sa ekipom Mladosti iz Nove Pazove rezultatom 33:33, poluvreme 14:17 i tako i dalje zadržale šansu da se nađu u plej ofu.

Nakon ove runde takmičenja, Kragujevčanke se i dalje nalaze na petom mestu sa osvojenih 20 bodova, 2 manje od četvrtoplasirane Naise. U meč su oba rivala ušla sa nešto manje koncentracije u oba pravca, tako da se na prvi gol čekalo 3 minuta. Igralo se gol za gol do 7. minuta i rezultata 3:3, kada gošće odlaze na 2 gola prednosti (3:5,8.min), koju održavaju jedno vreme a pogotkom Bulatovićeve 13. minutu dolaze i do osetnih 3 prednosti (5:8). Škripalo je u odbrani