Darko Lazić menja krv?! Priča se da će dati paprenu sumu za ovaj tretman - "Bilo mu je suludo, sada je pristao"
Mondo 08.06.2022 | Anja Konstantinović
![Darko Lazić menja krv?! Priča se da će dati paprenu sumu za ovaj tretman - "Bilo mu je suludo, sada je pristao"](https://nstatic.net/img/logo/s/mondo.png)
Pevač Darko Lazić jedva je izvukao živu glavu 23. oktobra 2018. godine, nakon teške nesreće koju je imao na putu Subotište-Brestač, a posle oporavka usledili su novi skandali.
Pevač Darko Lazić jedva je izvukao živu glavu 23. oktobra 2018. godine, nakon teške nesreće koju je imao na putu Subotište-Brestač, a posle oporavka usledili su novi skandali. Nakon teškog oporavka Darko Lazić je nastavio s prekršajima, tako su usledile brojne kazne na prekoračenje brzine, nepropisno parkiranje, a 2020. godine priveden jer je vozio bez vozačke dozvole, plus - tokom zabrane kretanja, odnosno policijskog časa. Poslednji u nizu prekršaja je bio kada