Vozila pijana i bez dozvole, udarila ženu pa pobegla Uhapšena Nišlijka koja je napustila mesto nesreće
Alo 12.07.2022
![Vozila pijana i bez dozvole, udarila ženu pa pobegla Uhapšena Nišlijka koja je napustila mesto nesreće](https://nstatic.net/img/logo/s/alo.png)
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Sokobanji uhapsili su T.Đ. (36) iz Niša koja je sinoć u Sokobanji naletela na pešaka i pobegla sa lica mesta.
Sokobanjska policija brzim radom, u roku od nekoliko sati, identifikovala je i uhapsila T. Đ. iz Niša, osumnjičenu da je sinoć automobilom naletela na pešaka i potom pobegla. Kako navode u Policijskoj upravi u Zaječaru ova žena je na putu ka izletištu Lepterija udarila tridesettrogodišnjakinju i teško je povredila. Utvrđeno je da je vozila "tojotu", stranih registarskih oznaka, pod dejstvom alkohola. Uz to nema ni dozvolu, budući da nema položen vozački ispit. Zbog