Маск у преписци са Дмитријем Медведевом: "Добар трол" и "Видимо се у Москви на Дан победе"

Еуроневс 22.10.2022  |  Аутор: Еуроневс Србија
Маск у преписци са Дмитријем Медведевом: "Добар трол" и "Видимо се у Москви на Дан победе"

Извршни директор "Тесле" Илон Маск на Твитеру је разменио коментаре са Дмитријем Медведевом, бившим руским председником и блиским сарадником Владимира Путина.

Повод за комуникацију била је оставка британске премијерке Лиз Трас, због чега је Медведев "Ћао, ћао Лиз Трас, честитам зеленој салати", алудирајући на шалу британског таблоида Дејли стар о главици зелене салате која је наџивела премијерски мандат Трасове. Потом се укључио Маско који је неочекивано коментарисао твит Медведева. Чинило се да је Маск похвалио хумористички твит Дмитрија Медведева: "Прилично добар трол, да будем искрен." Претти гоод тролл тбх — Елон

Повезане вести »

Кључне речи

Свет, најновије вести »